نیروی انسانی


مترجم : 

یکی از بزرگترین مشکلات مشارکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی ناتوانی در برقراری ارتباط با مشارکت کنندگان و یا بازدید کنندگان خارجی می باشد، چه بسا که بسیاری از مشارکت کنندگان به علت عدم توانایی در برقراری ارتباط با تجار خارجی بسیاری از بازارهای صادراتی و یا گرفتن نمایندگی های فعال خارجی را از دست داده اند.

سامانه غرفه سازان برتر ایران (سغبا) این امکان را به شما می دهد که چنانچه در هر کجای ایران در نمایشگاهی شرکت کرده اید، با استفاده از نیروهای بومی حرفه ای مسلط به زبان های مختلف دنیا با کمترین هزینه بازرگانان خارجی ارتباط برقرار کنید و وارد بازارهای جهانی شوید.  نیرو های مهماندار و پاسخگوی پشت کانتر:

 یکی از نگرانی های مشارکت کنندگان در نمایشگاه ها، تأمین نیروی لازم جهت پاسخگویی در هنگام برگزاری نمایشگاه می باشدبه نحوی که مجبور نشوید تمامی پرسنل شرکت خود را به نمایشگاه اعزام کنید و چه بسا که بسیاری از مدیران برای مشارکت در نمایشگاه های شهرستان های مختلف به دلیل هزینه بالای جابه جائی پرسنل به آن شهرستان از ورود به نمایشگاه و بازارهای جدید چشم پوشی کرده اند.

سامانه غرفه سازان برتر ایران (سغبا) این امکان را به شما می دهد با در اختیار داشتن نیروهای حرفه ای بومی با کمترین هزینه در نمایشگاه مشارکت نمائید و بهترین نتیجه را کسب نمائید.

عکاسی و فیلم برداری:


همیشه لحظاتی وجود داشتند که بعد ها حسرت ثبت نشدن آن ها را خورده ایم، آن لحظه می تواند ثبت یک رویداد، ثبت یک نمایشگاه، همایش و یا کنفرانس خبری باشد و یا ثبت یک اتفاق و یا اشتباه .....

شما میتوانید از طریق سامانه غرفه سازان برتر ایران (سغبا) در هر کجای ایران که مشغول غرفه سازی می باشید و یا به عنوان مشارکت کننده در نمایشگاهی مشارکت کرده اید با استفاده از عکاسان و گروه فیلم برداری بومی با کمترین هزینه لحظات خود را ثبت و ضبط نمائید.

سامانه غرفه سازان برتر ایران (سغبا) بااستفاده از نیروی بومی ارائه کننده خدماتی همچون: 

1. عکاسی از غرفه و یا عکاسی صنعتی

2. فیلم برداری حین برگزاری رویدادها

3. ساخت تایم لپس در حین غرفه سازی با کمترین هزینه می باشد. 
کارشناسان پشتیبانی

021-28111021

© 2018 ALL RIGHTS RESERVEDSaghba Company

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت