درباره سغبا


سامانه غرفه سازان برتر ایران (سغبا ) با هدف کاهش هزینه های فرصت از دست رفته برای شرکت های غرفه سازی و همچنین هوشمند سازی بازاریابی شرکتهای فعال در زمینه نمایشگاه طراحی و برنامه ریزی شده است این سامانه یک سیستم جامع هوشمند می باشد که شرکت کنندگان نمایشگاه های سراسر ایران این اجازه را می دهد که از طریق این سامانه تمامی نیازهای مشارکت در یک نمایشگاه را در کسری از دقیقه در یکجا به بهرین نحو و کمترین هزینه تامین کنند . از مزایای استفاده از این سامانه می شود به موارد زیر اشاره کرد : 

1- دسترسی به بیش از 500 غرفه ساز محلی (در هر استان از غرفه سازها و شرکتهای خدماتی همان استان استفاده فرمایید )

2- کم کردن هزینه های مشارکت در نمایشگاه ها ی شهرستان  های مختلف با استفاده از نیروی کار بومی 

3- حق انتخاب بیشتر در هدایای تبلیغاتی با نازلترین قیمت ها 

4- گرفتن مشاوره و تعیین نقشه راه برای مشارکت در نمایشگاهها 

5- پیش بینی و مهیا کردن تمامی نیازهای مشارکت کننده قبل از ورود به نمایشگاه 

6- گرفتن اطلاعات در خصوص نحوه و هزینه مشارکت در نمایشگاه های بین المللی خارج از ایران 

این سامانه توسط تیمی 20 نفری به مدیریت آقای امیر علی طاهریان طراحی و پس از صرف 5 ماه کار شبانه روزی در نهایت در آبان ماه 1397 کار خود را بصورت رسمی آغاز نمود . و امید است تا بعنوان مرجعی خدماتی در صنعت نمایشگاهی قابلیت سرویس دهی و کمک رسانی به تمامی فعالان صنعت نمایشگاهی اعم از برگزار کنندگان ، غرفه سازان ، مشارکت کنندگان و... نمایشگاهی را داشته باشد . 

هدف از طراحی این سامانه ابتدا برای کمک و بقاء شرکتهای خدماتی فعال در زمینه نمایشگاه بوده است . آقای امیر علی طاهریان دارای بیش از 20 سال سابقه فعالیت در صنعت نمایشگاهی در اردیبهشت ماه سال 1397 با توجه به رکود اقتصادی و تاثیر گذاری تحریم ها بر مشارکت کنندگان خارجی و داخلی نمایشگاه های ایران برخود واجب دانسته با با طراحی این سامانه به شرکت های فعال کمک کرده تا با کاهش هزینه های خود در دوران رکود اقتصادی دوام آورده و با ارائه راهکارهای هوشمند و حرفه ای موجب بالا بردن سوددهی فعالان صنعت غرفه سازی گردد . 


© 2018 ALL RIGHTS RESERVEDSaghba Company

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت